Turbo Serie 1 Turbo Serie 2 Turbo Serie 3 Turbo Serie 4 Turbo Serie 5 Turbo Serie 6
           
Spelare Klubb Serie 1 Totalt Spelare Klubb Serie 2 Totalt Spelare Klubb Serie 3 Totalt Spelare Klubb Serie 4 Totalt Spelare Klubb Serie 5 Totalt Spelare Klubb Serie 6 Totalt
Allan Sennevall  Hammarby  269 1362 Kjell Eriksson M.A.C 274 1368 Cornell Gassner Åkeshovs BK 283 1377 Gustavo Layrisse SIK 271 1392 Gunnar Persson Bollnäs 273 1353 Gustavo Layrisse SIK 269 1392
Kristian Hiltunen NBC Gullmars 260 1376 Stefan Ström BK Arkos 258 1310 Christopher Lindkvist ÄngbyKingspin 282 1405 Thomas Andersson AIK 270 1303 Kjell Isaksson Amiki 261 1344 Björn Bergvall Brio 268 1356
Claes Gauffin Stureby 260 1227 Klas Karlsson M.A.C 257 1337 Cristopher Nybom Åkeshovs BK 274 1439 Patrik Hillborg Hammarby 264 1363 Fredrik Bäckstöm Hammarby 253 1263 Jonathan Hallberg PBC Järfälla 268 1364
Jan Blom Åkeshovs BK 257 1410 Katrin Fahlström Hammarby 257 1348 Erika Svensson  BK Eva  265 1388 Thomas Andersson AIK 262 1303 Emma Halvarsson  Mistral 251 1245 Allan Sennevall  Hammarby  267 1362
Johan Ekström BK Brio 254 1337 Patrik Hillborg Hammarby 252 1363 Leif Mörkfors DBS 262 1355 Anders Holm  Sollentuna 262 1292 Jan Blom Åkeshovs BK 246 1410 Erika Svensson  BK Eva  265 1388
Annika Grönvall Mistral 252 1352 Franco Moschioni HOB 252 1169 Mattias Hertzell NBC Gullmars 260 1328 Cristopher Nybom Åkeshovs BK 261 1439 Annika Grönvall Mistral 246 1352 Fredrik Bäckström Hammarby 262 1343
Claes Gauffin Stureby 252 1219 Jörgen Greverius Kross 246 1150 Jan Blom Åkeshovs BK 259 1410 Kjell Eriksson M.A.C 260 1368 Roger Holm AIK 244 1362 Kjell Isaksson Amiki 261 1344
Leif Mörkfors DBS 248 1355 Gunnar Bergström M.A.C 245 1243 Jonathan Hallberg PBC Järfälla 258 1364 Assar Westlund M.A.C 257 1275 Björn Ejderling Åkeshovs BK 243 1366 Tobias Hallberg Hammarby 260 1403
Nicklas Ståhl X-bowlers 246 1306 Björn Bergvall Brio 244 1356 Gunnar Persson Bollnäs 254 1353 Björn Bergvall Brio 257 1356 Cristopher Nybom Åkeshovs BK 243 1439 Kjell Isaksson Amiki 258 1344
Björn Bergvall Brio 243 1356 Joel Lindström Concordia 243 1225 Benno Pedersen Pin Club 253 1310 Lars Höglin AIK 251 1245 Jonathan Oldenius NBC Gullmarsplan 243 1251 Jan Ågren M.A.C 254 1388
Sofi Treiberg BK Mistral 242 1300 Johan Eklund NBC Gullmars 240 1268 Jan Ågren M.A.C 251 1388 Kjell Isaksson Amiki 251 1344 Tomas Hernvall Åkeshovs BK 242 1243 Jonathan Oldenius NBC Gullmarsplan 254 1251
Katrin Fahlström Hammarby 241 1263 Christopher Lindkvist ÄngbyKingspin 239 1405 Tobias Hallberg Hammarby 248 1403 Anders Hagberg BK Brio 247 1283 Roger Wilhelmsson BK Arkos 242 1228 Thomas Andersson AIK 252 1303
Benny Rapp  Åkeshovs BK 240 1377 Tobias Hallberg Hammarby 237 1403 Chris Holmberg NBC Gullmars 248 1267 John Carlson Hammarby 245 1384 John Carlson Hammarby 238 1384 Mattias Hertzell NBC Gullmars 247 1328
Gunnar Persson Bollnäs Bc 239 1353 John Carlson Hammarby IF 237 1384 Gunnar Bergström M.A.C 248 1243 Roger Holm AIK 244 1362 Kristian Hiltunen NBC Gullmars 236 1376 Jan Ednertz Åkeshovs BK 246 1361
Kjell Isaksson Amiki 237 1344 Jan Ednertz Åkeshovs BK 237 1361 Björn Bergvall Brio 244 1356 Jan Ågren M.A.C 243 1388 Johan Larsson Åkeshovs BK 236 1366 Rosa Malmenklint Mistral 246 1276
John Carlson Hammarby 237 1384 Kerstin Haglund BK Mistral 236 1231 Johan Eklund NBC Gullmars 242 1268 Christopher Lindkvist ÄngbyKingspin 243 1405 Peter Wihlborg AIK 236 1295 Peter Wihlborg AIK 245 1295
Niklas Stål X-Bowlers 237 1211 Björn Ejderling Åkeshovs BK 235 1366 Rosa Malmenklint Mistral 241 1276 Björn Ejderling Åkeshovs BK 242 1366 Daniel Holmgren Pin Club 235 1277 Johan Eklund NBC Gullmars 242 1268
John Carlson Hammarby IF 233 1384 Annika Grönvall Mistral 235 1352 Emma Halvarsson  Mistral 241 1245 Kristian Hiltunen NBC Gullmars 241 1376 Chris Holmberg NBC Gullmars 234 1267 John Carlson Hammarby 241 1384
Gustavo Layrisse SIK 229 1392 Benno Pedersen Pin Club 233 1310 Johan Eklund NBC Gullmars 238 1268 Cornell Gassner Åkeshovs BK 240 1377 Gustavo Layrisse SIK 233 1392 Jonas Pettersson BK Brio 240 1238
Johan Larsson Åkeshovs BK 229 1366 Roger Holm AIK 233 1362 Katrin Fahlström Hammarby 238 1263 Johan Larsson Åkeshovs BK 240 1366 Nicklas Ståhl X-bowlers 233 1306 Benny Rapp  Åkeshovs BK 239 1377
Boris Olsson Åkeshovs BK 229 1163 Leif Sjöberg  Trol 229 1241 Lasse Johansson KKS 236 1238 Leif Sjöberg Trol 240 1241 Stig Nilsson KKS 232 1274 Björn Ransäter  HOB 237 1224
Vijay  Hagalund 229 1188 Leif Sjöberg Trol 229 1224 Kjell Isaksson Amiki 235 1344 Fredrik Bäckström Hammarby 240 1343 Johan Ekström BK Brio 231 1337 Gert Lindkvist M.A.C 237 1186
Kjell Eriksson M.A.C 228 1368 Anders Holm  Sollentuna 229 1292 Johan Larsson Åkeshovs BK 234 1366 Anders Jansson Concordia 239 1205 Torgny Löfgren BK Arkos 230 1145 Jan Ednertz Åkeshovs BK 237 1361
Anders Holm Sollentuna 228 1187 Fredrik Bäckström Hammarby 229 1343 Johan Ekström BK Brio 233 1337 Anders Berglund M.A.C 239 1254 Benny Rapp  Åkeshovs BK 230 1377 Tomas Hernvall Åkeshovs Bk 237 1222
Christopher Lindkvist ÄngbyKingspin 227 1405 Anders Hagberg BK Brio 227 1283 Benny Rapp  Åkeshovs BK 232 1377 Katrin Fahlström Hammarby 239 1348 Leif Mörkfors DBS 229 1355 Roger Holm AIK 236 1362
Björn Ejderling Åkeshovs BK 226 1366 Gunnar Persson Bollnäs Bc 227 1353 Nicklas Ståhl X-bowlers 230 1306 Jan Blom Åkeshovs BK 236 1410 Björn Ransäter  HOB 229 1224 David Nilsson Hammarby  235 1186
Daniel Holmgren Pin Club 223 1277 Kjell-Åke Johansson M.A.C 226 1268 Björn Ejderling Åkeshovs BK 229 1366 Tobias Hallberg Hammarby 235 1403 Fredrik Bäckström Hammarby 229 1343 Joachim Christensen Åkeshovs BK 235 1183
Rosa Malmenklint Mistral 222 1276 Jonathan Hallberg PBC Järfälla 225 1364 Jan Ednertz Åkeshovs BK 228 1361 Sebastian Eriksson BK Brio 234 1176 Tobias Hallberg Hammarby 228 1403 Johan Eklund NBC Gullmars 234 1268
Klas Karlsson M.A.C 221 1337 Cornell Gassner Åkeshovs BK 222 1377 Patrik Hillborg Hammarby 228 1363 Klas Karlsson M.A.C 232 1337 Kent Carlsson M.A.C 228 1231 Christopher Lindkvist ÄngbyKingspin 232 1405
Erika Svensson  BK Eva  221 1388 Benny Rapp  Åkeshovs BK 222 1377 Kjell-Åke Johansson M.A.C 226 1268 Jan Ednertz Åkeshovs BK 229 1361 Kjell Eriksson M.A.C 227 1368 Nisse Grönlund BK Arkos 232 1258
Roger Wilhelmsson BK Arkos 220 1228 Allan Sennevall  Hammarby  222 1362 Gustavo Layrisse SIK 225 1392 Hampus Blomqvist Åkeshovs Bk 228 1132 Sofi Treiberg BK Mistral 227 1300 Benno Pedersen PinClub 231 1310
Leif Sjöberg  Trol 219 1241 Jan Ågren M.A.C 222 1388 Roger Holm AIK 224 1362 Åke Erlandsson Åkeshovs BK 226 1164 Håkan Sohlberg  IFK Stockholm 227 1125 Cristopher Nybom Åkeshovs BK 231 1439
Cristopher Nybom Åkeshovs BK 218 1439 Sofi Treiberg BK Mistral 221 1300 Klas Karlsson M.A.C 223 1337 Erika Svensson  BK Eva  225 1388 Tomas Hernvall Åkeshovs Bk 227 1222 Lasse Eriksson Åkeshovs BK 231 1226
Jan Ågren M.A.C 218 1388 Tomas Hernvall Åkeshovs BK 220 1243 Anders Berglund M.A.C 219 1254 Johan Eklund NBC Gullmars 224 1268 Björn Ejderling Åkeshovs BK 226 1366 Lasse Johansson KKS 231 1238
Kent Carlsson M.A.C 218 1231 Kjell Isaksson Amiki 219 1344 Stig Nilsson KKS 219 1274 Kjell-Åke Johansson M.A.C 224 1268 Allan Sennevall  Hammarby  226 1362 Daniel Holmgren PinClub 230 1277
Katrin Fahlström Hammarby 218 1348 Fredrik Bäckstöm Hammarby 219 1263 Stefan Sandblom NBC Gullmars 218 1196 Lasse Johansson KKS 224 1238 Göran Berglund M.A.C 226 1179 Patrik Hillborg Hammarby 230 1363
Mattias Hertzell NBC Gullmars 217 1328 Peter Wihlborg AIK 218 1295 Katrin Fahlström Hammarby 217 1348 Jonathan Hallberg PBC Järfälla 223 1364 Lasse Dargren KKS 225 1202 Johan Ekström BK Brio 229 1337
Thomas Andersson AIK 216 1303 Stig Nilsson KKS 217 1274 Sven Lindqvist NBC Gullmars 216 1119 Joel Lindström Concordia 223 1225 John Carlson Hammarby IF 225 1384 Marie Lindberg  Mistral 229 1205
Björn Ejderling Åkeshovs BK 215 1366 John Carlson Hammarby 217 1384 Anders Holm  Sollentuna 216 1292 Björn Ejderling Åkeshovs BK 223 1366 David Nilsson Hammarby  221 1186 Kristian Hiltunen NBC Gullmars 226 1376
Stefan Ström BK Arkos 213 1310 Claes Gauffin Stureby 216 1227 Eero Hietala M.A.C 215 1224 Klas Söderberg Jakobsberg BS 222 1202 Stig Nilsson KKS 220 1274 Cornell Gassner Åkeshovs BK 222 1377
Benno Pedersen Pin Club 213 1310 Johan Larsson Åkeshovs BK 214 1366 Björn Ejderling Åkeshovs BK 214 1366 Kent Carlsson M.A.C 222 1231 Lars Höglin AIK 220 1245 Stefan Sandblom NBC Gullmars 222 1196
Assar Westlund M.A.C 213 1275 Cristopher Nybom Åkeshovs BK 212 1439 Lars Höglin AIK 214 1245 Sofi Treiberg BK Mistral 222 1300 Roger Wilhelmsson BK Arkos 218 1228 Stig Nilsson KKS 222 1274
Marie Lindberg BK Mistral 213 1205 Sofi Treiberg BK Mistral 212 1300 Rolf Hörnfeldt Arkos 214 1240 Björn Ransäter  HOB 222 1224 Marie Lindberg BK Mistral 217 1205 Åke Erlandsson Åkeshovs BK 222 1164
Jan Ednertz Åkeshovs BK 213 1361 Jessika Jonsson Mistral 211 1216 Lars Jakobsson KKS 213 1147 Daniel Rydholm BK Arkos 221 1167 Jan Ednertz Åkeshovs BK 217 1361 Joel Lindström Concordia 220 1225
Anders Berglund M.A.C 212 1254 Daniel Holmgren PinClub 211 1277 Nisse Grönlund BK Arkos 212 1258 Gunnar Persson Bollnäs 220 1353 Niklas Stål X-Bowlers 216 1211 Niklas Stål X-Bowlers 219 1211
Lars Höglin AIK 209 1245 Lars Jakobsson KKS 210 1147 Mats Engblom  BK Arkos 212 1177 Roffe Hörnfeldt BK Arkos 220 1240 Åke Sivander KKS 216 1106 Fredrik Bäckstöm Hammarby 219 1263
Tomas Hernvall Åkeshovs BK 209 1243 Rolf Hörnfeldt Arkos 210 1240 Daniel Rydholm BK Arkos 210 1167 Rolf Hörnfeldt Arkos 220 1240 Lasse Eriksson Åkeshovs BK 216 1226 Jan Blom Åkeshovs BK 219 1410
Lasse Johansson KKS 209 1238 Lasse Eriksson Åkeshovs BK 209 1226 Leif Rejby KKS 209 1025 Jan Ednertz Åkeshovs BK 220 1361 Stefan Ström BK Arkos 215 1310 Kjell-Åke Johansson M.A.C 219 1268
Nisse Grönlund BK Arkos 208 1258 Daniel Holmgren Pin Club 209 1277 Fredrik Bäckström Hammarby 208 1343 Daniel Holmgren PinClub 220 1277 Vijay  Hagalund 215 1188 Klas Söderberg Jakobsberg BS 219 1202
Joachim Christensen Åkeshovs BK 208 1183 Hampus Blomqvist Åkeshovs Bk 209 1132 Fredrik Bäckstöm Hammarby 208 1263 Kamilla Christensen Mistral 216 1186 Björn Bergvall Brio 215 1356 Mats Engblom  BK Arkos 219 1177
Björn Bergvall Brio 207 1356 Kristian Hiltunen NBC Gullmars 207 1376 Tomas Hernvall Åkeshovs Bk 208 1222 Jessika Jonsson Mistral 215 1216 Kerstin Haglund BK Mistral 214 1231 Vijay  Hagalund 219 1188
Klas Söderberg Jakobsberg BS 206 1202 Hampus Blomqvist Åkeshovs BK 207 1132 Kristian Hiltunen NBC Gullmars 206 1376 Håkan Sohlberg  IFK Stockholm 215 1125 Ove Jansson KKS 214 1142 Chris Holmberg NBC Gullmars 218 1267
Nisse Grönlund Arkos 206 1258 Kamilla Christensen Mistral 205 1186 Allan Sennevall  Hammarby  206 1362 Leif Mörkfors DBS 214 1355 Thomas Andersson AIK 214 1303 Stefan Ström BK Arkos 218 1310
Kjell Isaksson Amiki 205 1344 Johan Ekström BK Brio 205 1337 John Carlson Hammarby 206 1384 Benny Rapp  Åkeshovs BK 214 1377 Jonas Pettersson BK Brio 213 1238 Björn Ejderling Åkeshovs BK 217 1366
Åke Erlandsson Åkeshovs BK 204 1164 Gunnar Persson Bollnäs 204 1353 Benno Pedersen PinClub 206 1310 Roger Wilhelmsson BK Arkos 214 1228 Anders Jansson Concordia 212 1205 Marita Ahlund Mistral 217 1160
Benno Pedersen PinClub 203 1310 Chris Holmberg NBC Gullmars 204 1267 Marie Lindberg  Mistral 204 1205 Gert Lindkvist M.A.C 213 1186 Erika Svensson  BK Eva  212 1388 Nicklas Ståhl X-bowlers 217 1306
Jonas Pettersson BK Brio 202 1238 Tommy Jern AIK 204 1080 Roffe Hörnfeldt BK Arkos 204 1240 Annika Grönvall Mistral 212 1352 Klas Karlsson M.A.C 211 1251 Christina Källmark Bk Mistral 217 1202
Daniel Holmgren PinClub 202 1277 Benno Pedersen PinClub 204 1310 Franco Moscioni HOB 204 1169 Lasse Dargren KKS 211 1202 Daniel Holmgren PinClub 211 1277 Katrin Fahlström Hammarby 216 1348
Anders Holm  Sollentuna 202 1292 Mattias Hertzell NBC Gullmars 203 1328 Jessika Jonsson Mistral 203 1216 Nisse Grönlund BK Arkos 211 1258 Cornell Gassner Åkeshovs BK 210 1377 Annika Grönvall Mistral 215 1352
Ove Jansson KKS 201 1142 Björn Ejderling Åkeshovs BK 203 1366 Daniel Holmgren PinClub 203 1277 Eero Hietala M.A.C 211 1224 Johan Eklund NBC Gullmars 210 1268 Eero Hietala M.A.C 214 1224
Cornell Gassner Åkeshovs BK 200 1377 Göran Berglund M.A.C 203 1179 Stig Nilsson KKS 201 1274 Sofi Treiberg BK Mistral 210 1300 Anders Hagberg BK Brio 210 1283 Johan Larsson Åkeshovs BK 213 1366
Lasse Dargren KKS 200 1202 Sebastian Eriksson BK Brio 203 1176 Sofi Treiberg BK Mistral 201 1300 Peter Wihlborg AIK 210 1295 Assar Westlund M.A.C 210 1275 Roger Wilhelmsson BK Arkos 213 1228
Åke Sivander KKS 200 1106 Thomas Andersson AIK 201 1303 Thomas Andersson AIK 201 1303 Lars Jakobsson KKS 209 1147 Rolf Hörnfeldt Arkos 210 1240 Nisse Grönlund Arkos 212 1258
Rolf Hörnfeldt Arkos 200 1240 Christina Källmark Bk Mistral 200 1202 Tomas Hernvall Åkeshovs BK 200 1243 Hampus Blomqvist Åkeshovs BK 208 1132 Joachim Christensen Åkeshovs BK 209 1183 Kamilla Christensen Mistral 211 1186
Jonathan Hallberg PBC Järfälla 199 1364 Nisse Grönlund BK Arkos 200 1258 Marie Anne Karlsson Mistral 200 1156 Marie Anne Karlsson Mistral 208 1156 Benno Pedersen PinClub 209 1310 Gunnar Persson Bollnäs 210 1353
Jessika Jonsson Mistral 197 1216 Kent Carlsson M.A.C 200 1231 Jonas Pettersson BK Brio 200 1238 John Carlson Hammarby IF 208 1384 Christina Källmark Bk Mistral 209 1202 Peter Sipos M.A.C 210 1126
Lena Mollberg Mistral 197 1096 Marie Lindberg BK Mistral 200 1205 Peter Wihlborg AIK 200 1295 Stefan Ström BK Arkos 207 1310 Eero Hietala M.A.C 207 1224 Claes Gauffin Stureby 209 1219
Stig Nilsson KKS 196 1274 Erika Svensson  BK Eva  200 1388 Bosse Johnsson KKS 199 1142 Kerstin Haglund BK Mistral 205 1231 Katrin Fahlström Hammarby 205 1263 Katrin Fahlström Hammarby 208 1263
Torgny Löfgren BK Arkos 196 1145 Thomas Andersson AIK 199 1303 Kamilla Christensen Mistral 199 1186 Johan Eklund NBC Gullmars 205 1268 Leo Greverius Sundbyberg 205 1053 Claes Gauffin Stureby 208 1227
Leif Sjöberg Trol 196 1224 Katrin Fahlström Hammarby 198 1263 Stefan Ström BK Arkos 199 1310 Bosse Johnsson KKS 204 1142 Thomas Andersson AIK 205 1303 Leif Mörkfors DBS 208 1355
Franco Moschioni HOB 196 1169 Vijay  Hagalund 198 1188 Lasse Eriksson Åkeshovs BK 199 1226 Roger Wilhelmsson BK Arkos 204 1228 Anders Berglund M.A.C 204 1254 Stig Nilsson KKS 208 1274
Tobias Hallberg Hammarby 195 1403 Klas Söderberg Jakobsberg BS 197 1202 Marie Lindberg BK Mistral 199 1205 Fredrik Bäckstöm Hammarby 204 1263 Sofi Treiberg BK Mistral 203 1300 Jörgen Greverius Kross 207 1150
Lasse Eriksson Åkeshovs BK 195 1226 Anders Berglund M.A.C 196 1254 Thomas Andersson AIK 198 1303 Marita Ahlund Mistral 203 1160 Claes Gauffin Stureby 203 1219 Anders Hagberg BK Brio 206 1283
Anders Hagberg BK Brio 195 1283 Nicklas Ståhl X-bowlers 196 1306 Leif Sjöberg  Trol 198 1241 Peter Sipos M.A.C 203 1126 Jörgen Greverius Kross 202 1150 Anders Holm Sollentuna 206 1187
Christina Källmark Bk Mistral 194 1202 Leif Mörkfors DBS 194 1355 Anders Hagberg BK Brio 198 1283 Jonas Pettersson BK Brio 202 1238 Mattias Hertzell NBC Gullmars 202 1328 Benno Pedersen Pin Club 206 1310
Anders Jansson Concordia 194 1205 Nisse Grönlund Arkos 194 1258 Anders Jansson Concordia 197 1205 Joachim Christensen Åkeshovs BK 201 1183 Stefan Sandblom NBC Gullmars 202 1196 Daniel Rydholm BK Arkos 206 1167
Marie Anne Karlsson Mistral 194 1156 Anders Holm Sollentuna 194 1187 Joel Lindström Concordia 196 1225 Stig Nilsson KKS 200 1274 Nisse Grönlund Arkos 202 1258 Göran Berglund M.A.C 205 1179
Kerstin Haglund BK Mistral 194 1231 Jan Blom Åkeshovs BK 193 1410 Hampus Blomqvist Åkeshovs Bk 196 1132 Gunnar Persson Bollnäs Bc 200 1353 Katrin Fahlström Hammarby 201 1348 John Carlson Hammarby IF 205 1384
Patrik Hillborg Hammarby 194 1363 Marie Lindberg  Mistral 193 1205 Anders Holm Sollentuna 196 1187 Marie Lindberg BK Mistral 200 1205 Jan Ågren M.A.C 200 1388 Emma Halvarsson  Mistral 204 1245
David Nilsson Hammarby  193 1186 Rosa Malmenklint Mistral 192 1276 Marita Ahlund Mistral 195 1160 Mattias Hertzell NBC Gullmars 199 1328 Gunnar Bergström M.A.C 200 1243 Leif Sjöberg  Trol 204 1241
Franco Moscioni HOB 193 1169 Marie Anne Karlsson Mistral 192 1156 Nisse Grönlund Arkos 195 1258 David Nilsson Hammarby  199 1186 Åke Erlandsson Åkeshovs BK 200 1164 Sebastian Eriksson BK Brio 204 1176
Gunnar Persson Bollnäs 192 1353 Jonathan Oldenius NBC Gullmarsplan 190 1251 Leo Greverius Sundbyberg 194 1053 Franco Moschioni HOB 199 1169 Tommy Jern AIK 199 1080 Boris Olsson Åkeshovs BK 203 1163
Jörgen Greverius Kross 192 1150 Eero Hietala M.A.C 189 1224 Hampus Blomqvist Åkeshovs BK 194 1132 Rosa Malmenklint Mistral 198 1276 Gunnar Persson Bollnäs Bc 197 1353 Björn Ejderling Åkeshovs BK 202 1366
Hampus Blomqvist Åkeshovs Bk 192 1132 Sven Lindqvist NBC Gullmars 188 1119 Gert Lindkvist M.A.C 194 1186 Leif Sjöberg  Trol 197 1241 Anders Holm  Sollentuna 196 1292 Kerstin Haglund BK Mistral 202 1231
Marita Ahlund Mistral 191 1160 Claes Gauffin Stureby 188 1219 Göran Berglund M.A.C 194 1179 Mats Engblom  BK Arkos 197 1177 Lars Jakobsson KKS 196 1147 Jessika Jonsson Mistral 201 1216
Marie Lindberg  Mistral 190 1205 Stig Nilsson KKS 187 1274 Torgny Löfgren BK Arkos 193 1145 Christina Källmark Bk Mistral 196 1202 Marie Lindberg  Mistral 196 1205 Björn Bergvall Brio 199 1356
Hampus Blomqvist Åkeshovs BK 190 1132 Gert Lindkvist M.A.C 186 1186 David Nilsson Hammarby  193 1186 Anders Holm Sollentuna 196 1187 Nisse Grönlund BK Arkos 195 1258 Sofi Treiberg BK Mistral 199 1300
Björn Ransäter  HOB 190 1224 Johan Eklund NBC Gullmars 185 1268 Björn Bergvall Brio 193 1356 Niklas Stål X-Bowlers 196 1211 Patrik Hillborg Hammarby 195 1363 Lasse Dargren KKS 198 1202
Emma Halvarsson  Mistral 188 1245 Daniel Rydholm BK Arkos 185 1167 Jonathan Oldenius NBC Gullmarsplan 193 1251 Tomas Hernvall Åkeshovs BK 195 1243 Jan Ednertz Åkeshovs BK 195 1361 Roger Wilhelmsson BK Arkos 198 1228
Stefan Sandblom NBC Gullmars 188 1196 Mats Engblom  BK Arkos 185 1177 Annika Grönvall Mistral 192 1352 Torgny Löfgren BK Arkos 193 1145 Bosse Johnsson KKS 194 1142 Leif Sjöberg Trol 195 1224
Eero Hietala M.A.C 188 1224 Roger Wilhelmsson BK Arkos 184 1228 Peter Sipos M.A.C 191 1126 Stefan Sandblom NBC Gullmars 193 1196 Leif Sjöberg  Trol 194 1241 Klas Karlsson M.A.C 193 1337
Tomas Hernvall Åkeshovs Bk 187 1222 Boris Olsson Åkeshovs BK 183 1163 Kjell Eriksson M.A.C 189 1368 Ove Jansson KKS 192 1142 Kjell-Åke Johansson M.A.C 192 1268 Kjell Eriksson M.A.C 190 1368
Johan Eklund NBC Gullmars 187 1268 Tomas Hernvall Åkeshovs Bk 183 1222 Ove Jansson KKS 189 1142 Jonathan Oldenius NBC Gullmarsplan 191 1251 Leif Sjöberg Trol 192 1224 Sven Lindqvist NBC Gullmars 189 1119
Sven Lindqvist NBC Gullmars 186 1119 Bosse Johnsson KKS 182 1142 Kjell Isaksson Amiki 187 1344 Benno Pedersen PinClub 188 1310 Franco Moscioni HOB 192 1169 Lars Jakobsson KKS 188 1147
Sofi Treiberg BK Mistral 186 1300 Lasse Dargren KKS 182 1202 Christina Källmark Bk Mistral 186 1202 Kjell Isaksson Amiki 187 1344 Jonathan Hallberg PBC Järfälla 191 1364 Anders Holm  Sollentuna 187 1292
Peter Wihlborg AIK 186 1295 Leo Greverius Sundbyberg 182 1053 Lasse Dargren KKS 186 1202 Emma Halvarsson  Mistral 187 1245 Marita Ahlund Mistral 190 1160 Anders Jansson Concordia 187 1205
Peter Sipos M.A.C 184 1126 Kjell Isaksson Amiki 182 1344 Claes Gauffin Stureby 186 1227 Lena Mollberg Mistral 187 1096 Marie Anne Karlsson Mistral 190 1156 Franco Moschioni HOB 187 1169
Stig Nilsson KKS 184 1274 Håkan Sohlberg  IFK Stockholm 182 1125 Sebastian Eriksson BK Brio 186 1176 Chris Holmberg NBC Gullmars 186 1267 Roffe Hörnfeldt BK Arkos 190 1240 Sofi Treiberg BK Mistral 187 1300
Gunnar Bergström M.A.C 183 1243 Jonas Pettersson BK Brio 181 1238 Kent Carlsson M.A.C 185 1231 Nisse Grönlund Arkos 186 1258 Boris Olsson Åkeshovs BK 190 1163 Rolf Hörnfeldt Arkos 186 1240
Jan Ednertz Åkeshovs BK 182 1361 Björn Bergvall Brio 180 1356 Gunnar Persson Bollnäs Bc 185 1353 Johan Ekström BK Brio 185 1337 Sebastian Eriksson BK Brio 190 1176 Assar Westlund M.A.C 185 1275
Roger Holm AIK 181 1362 Björn Ransäter  HOB 180 1224 Roger Wilhelmsson BK Arkos 184 1228 Claes Gauffin Stureby 185 1219 Jessika Jonsson Mistral 189 1216 Anders Berglund M.A.C 184 1254
Kjell-Åke Johansson M.A.C 181 1268 Roger Wilhelmsson BK Arkos 179 1228 Claes Gauffin Stureby 182 1219 Gunnar Bergström M.A.C 184 1243 Lena Mollberg Mistral 188 1096 Bosse Johnsson KKS 184 1142
Jonathan Oldenius NBC Gullmarsplan 180 1251 Roffe Hörnfeldt BK Arkos 179 1240 Daniel Holmgren Pin Club 181 1277 Nicklas Ståhl X-bowlers 184 1306 Kjell Isaksson Amiki 187 1344 Gunnar Bergström M.A.C 183 1243
Bosse Johnsson KKS 179 1142 Joachim Christensen Åkeshovs BK 179 1183 Roger Wilhelmsson BK Arkos 180 1228 Franco Moscioni HOB 182 1169 Peter Sipos M.A.C 187 1126 Lena Mollberg Mistral 180 1096
Kamilla Christensen Mistral 178 1186 Jan Ednertz Åkeshovs BK 179 1361 Kerstin Haglund BK Mistral 180 1231 Tomas Hernvall Åkeshovs Bk 180 1222 Klas Söderberg Jakobsberg BS 186 1202 Ove Jansson KKS 179 1142
Mats Engblom  BK Arkos 178 1177 Lars Höglin AIK 178 1245 Sofi Treiberg BK Mistral 180 1300 Stig Nilsson KKS 180 1274 Mats Engblom  BK Arkos 186 1177 Daniel Holmgren Pin Club 178 1277
Thomas Andersson AIK 177 1303 Assar Westlund M.A.C 178 1275 Lena Mollberg Mistral 179 1096 Boris Olsson Åkeshovs BK 180 1163 Claes Gauffin Stureby 184 1227 Kent Carlsson M.A.C 178 1231
Chris Holmberg NBC Gullmars 177 1267 Anders Jansson Concordia 176 1205 Håkan Sohlberg  IFK Stockholm 179 1125 Göran Berglund M.A.C 179 1179 Joel Lindström Concordia 183 1225 Åke Sivander KKS 178 1106
Gert Lindkvist M.A.C 176 1186 Lasse Johansson KKS 176 1238 Boris Olsson Åkeshovs BK 178 1163 Tommy Jern AIK 178 1080 Christopher Lindkvist ÄngbyKingspin 182 1405 Tomas Hernvall Åkeshovs BK 177 1243
Fredrik Bäckström Hammarby 175 1343 Emma Halvarsson  Mistral 174 1245 Åke Sivander KKS 175 1106 Åke Sivander KKS 177 1106 Gert Lindkvist M.A.C 180 1186 Marie Lindberg BK Mistral 176 1205
Tommy Jern AIK 173 1080 Leif Rejby KKS 173 1025 Klas Söderberg Jakobsberg BS 172 1202 Vijay  Hagalund 177 1188 Leif Rejby KKS 179 1025 Lars Höglin AIK 173 1245
Göran Berglund M.A.C 172 1179 Stefan Sandblom NBC Gullmars 173 1196 Leif Sjöberg Trol 172 1224 Björn Bergvall Brio 176 1356 Rosa Malmenklint Mistral 177 1276 Thomas Andersson AIK 173 1303
Daniel Rydholm BK Arkos 169 1167 Niklas Stål X-Bowlers 172 1211 Niklas Stål X-Bowlers 171 1211 Lasse Eriksson Åkeshovs BK 176 1226 Kamilla Christensen Mistral 177 1186 Torgny Löfgren BK Arkos 173 1145
Håkan Sohlberg  IFK Stockholm 169 1125 Franco Moscioni HOB 171 1169 Åke Erlandsson Åkeshovs BK 167 1164 Katrin Fahlström Hammarby 173 1263 Franco Moschioni HOB 177 1169 Gunnar Persson Bollnäs Bc 172 1353
Roffe Hörnfeldt BK Arkos 166 1240 Ove Jansson KKS 167 1142 John Carlson Hammarby IF 167 1384 Claes Gauffin Stureby 173 1227 Daniel Rydholm BK Arkos 176 1167 Marie Anne Karlsson Mistral 172 1156
Johan Eklund NBC Gullmars 161 1268 Gustavo Layrisse SIK 165 1392 Björn Ransäter  HOB 166 1224 Allan Sennevall  Hammarby  172 1362 Björn Bergvall Brio 173 1356 Leif Rejby KKS 171 1025
Joel Lindström Concordia 160 1225 Lena Mollberg Mistral 165 1096 Jörgen Greverius Kross 159 1150 Leo Greverius Sundbyberg 168 1053 Sven Lindqvist NBC Gullmars 172 1119 Roffe Hörnfeldt BK Arkos 171 1240
Fredrik Bäckstöm Hammarby 160 1263 Marita Ahlund Mistral 164 1160 Franco Moschioni HOB 158 1169 Sven Lindqvist NBC Gullmars 168 1119 Anders Holm Sollentuna 167 1187 Hampus Blomqvist Åkeshovs BK 170 1132
Leif Rejby KKS 159 1025 Åke Sivander KKS 160 1106 Jan Ednertz Åkeshovs BK 157 1361 Daniel Holmgren Pin Club 163 1277 Johan Eklund NBC Gullmars 164 1268 Tommy Jern AIK 170 1080
Sebastian Eriksson BK Brio 159 1176 Torgny Löfgren BK Arkos 160 1145 Tommy Jern AIK 156 1080 Marie Lindberg  Mistral 145 1205 Hampus Blomqvist Åkeshovs BK 163 1132 Franco Moscioni HOB 165 1169
Leo Greverius Sundbyberg 150 1053 Peter Sipos M.A.C 151 1126 Vijay  Hagalund 150 1188 Jörgen Greverius Kross 144 1150 Lasse Johansson KKS 162 1238 Hampus Blomqvist Åkeshovs Bk 162 1132
Lars Jakobsson KKS 131 1147 David Nilsson Hammarby  145 1186 0 0 Leif Rejby KKS 134 1025 Hampus Blomqvist Åkeshovs Bk 134 1132 Leo Greverius Sundbyberg 154 1053
Ronny Åslund KKS 0 1210 Åke Erlandsson Åkeshovs BK 145 1164 0 0 0 0 Martin Karlsson X-bowlers 0 1172 Håkan Sohlberg  IFK Stockholm 153 1125
Roger Wilhelmsson BK Arkos 0 1228 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Christina Olsson BK Mistral 0 1202 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Anders Ahlström KKS 0 1200 0 0 0 0 0 0 Tomas Regnander X-bowlers 0 1298 0 0 0 0
Thomas Hörnberg  NBC Gullmars 0 1150 Folke Johansson Kks 0 1079 0 0 0 0 0 0 0 0
Kaj Ahlström KKS 0 1135 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Göran Bälter KKS 0 1135 0 0 0 0 Ingemar Edevärn KKS 0 1117 0 0 0 0 0 0
Ingemar Edevärn KKS 0 1117 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ronny Larsson KKS 0 1107 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Folke Johansson Kks 0 1079 0 0 0 0 0 0 Marcus Lindskog AIK 0 1261 0 0 0 0
Hans Laderman KKS 0 1003 0 0 0 0 Tomas Regnander X-bowlers 0 1298 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Christina Olsson BK Mistral 0 1202 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marcus Lindskog AIK 0 1261 0 0 0 0 0 0 0 0 Tomas Regnander X-bowlers 0 1298 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 Martin Karlsson X-bowlers 0 1172 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Marcus Lindskog AIK 0 1261 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Kaj Ahlström KKS 0 1135 Ingemar Edevärn KKS 0 1117 0 0
Martin Karlsson X-bowlers 0 1172 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Ronny Larsson KKS 0 1107 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 Marcus Lindskog AIK 0 1261 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Folke Johansson Kks 0 1079 0 0 0 0
0 0 0 0 Christina Olsson BK Mistral 0 1202 Ronny Larsson KKS 0 1107 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 Tomas Regnander X-bowlers 0 1298 Christina Olsson BK Mistral 0 1202 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Martin Karlsson X-bowlers 0 1172 0 0 0 0
0 0 0 0 Marcus Lindskog AIK 0 1261 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomas Regnander X-bowlers 0 1298 Hans Laderman KKS 0 1003 Hans Laderman KKS 0 1003 Ingemar Edevärn KKS 0 1117 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 Martin Karlsson X-bowlers 0 1172 0 0 Kaj Ahlström KKS 0 1135 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 Ronny Larsson KKS 0 1107 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 Folke Johansson Kks 0 1079 Christina Olsson BK Mistral 0 1202 0 0 0 0
0 0 0 0 Kaj Ahlström KKS 0 1135 Kaj Ahlström KKS 0 1135 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Folke Johansson Kks 0 1079 0 0
0 0 0 0 Ingemar Edevärn KKS 0 1117 0 0 Hans Laderman KKS 0 1003 Ronny Larsson KKS 0 1107 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 Joachim Christensen Åkeshovs BK 0 1183 0 0 Hans Laderman KKS 0 1003 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 Assar Westlund M.A.C 0 1275 Benno Pedersen Pin Club 0 1310 Benno Pedersen Pin Club 0 1310 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Tommy Nordbäck Sollentuna 0 1178 Marcus Lindskog AIK 0 1261 0 0
0 0 0 0 Charles Lönngren  HOB 0 1186 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 Marcus Lindskog AIK 0 1261 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Harry Träsklund HOB 0 1201 Harry Träsklund HOB 0 1201 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Charles Lönngren  HOB 0 1186 0 0 0 0 0 0 0 0 Thomas Hörnberg  NBC Gullmars 0 1150 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 Charles Lönngren  HOB 0 1186 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 Harry Träsklund HOB 0 1201 Thomas Hörnberg  NBC Gullmars 0 1150 Thomas Hörnberg  NBC Gullmars 0 1150 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 Marcus Lindskog AIK 0 1261 Anders Ahlström KKS 0 1200 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Anders Ahlström KKS 0 1200 Ronny Åslund KKS 0 1210 0 0
Marcus Lindskog AIK 0 1261 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Harry Träsklund HOB 0 1201 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 Ronny Åslund KKS 0 1210 Ronny Åslund KKS 0 1210 Göran Bälter KKS 0 1135 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tommy Nordbäck Sollentuna 0 1178 0 0